Zimní přebor staršího žactva

Letošní zimní přebor žactva se uskutečnil poslední listopadový víkend v Příbrami. Naši plavci přijeli bojovat především o zlepšení osobních nebo oddílových rekordů, ale také o medaile a tituly nejlepších plavců ve středočeském kraji.

Osobní rekordy překonávali všichni plavci v různých disciplínách, někteří borci přepisovali i oddílové rekordy ve svých kategoriích - Jenda Hlaváček na 50 m volný způsob 13letých žáků, Karel Schejbal na 50 m motýlek 13letých žáků, Mářa Martínková na 50 m Vz a 100m M 14letých žaček nebo také Janek Toman v prsařských disciplínách 100 a 200 m 12letých žáků.

Nejvýraznějšího zlepšení dosáhli naši plavci ve sprinterských disciplínách. V disciplíně 200 m Vz štafeta se dostalo hned několik plavců na hranici 30s a lépe (Jenda Hlaváček :29.6, Betty Bernáthová :29.7, Simča Štěpánková :30.0), holky navíc ve složení Mářa Martínková, Káťa Tomanová, Simča Štěpánková a Betty Bernáthová získaly bronzovou medaili v této disciplíně. Dalšími medailemi přispěli ještě Petr Hantych (bronz 100 m Vz), Janek Toman (stříbro 100 m P, bronz 200 m P) a Karel Schejbal (bronz 100 m P), pár brambor přidala ještě Mářa Martínková a neustále se zlepšující Kuba Kořínek, který je už nadostřel nejlepším plavcům v kraji.

Tomáš

Výsledky

Načítám záznamy...
Jméno Disciplína Čas Pořadí Srovnání s OR

   

Město Kralupy