Sobotní závody (14.3.)

Tuto sobotu pojedeme rozděleni na různé závody - Louny, Jablonec a nejmladší do Příbrami. Zde jsou přijatí na jednotlivé závody a jejich rozdělení + doplňující informace.

 

 

Cena města Příbrami - SPNŽ, 1. kolo

Rozplavání začíná v 8.30, závody začínají 9.30, vedoucím zájezdu je Veronika Váňová.

Přijatí a jejich disciplíny:

AMAZOUZOVÁ Ema 50Z 47.70 
  100PZ 144.90 
  100VZ 135.80 
  50M 52.70 
  50VZ 40.90 
  100P 201.80 
KOTÁLOVÁ Justýna 50Z 50.70 
  100PZ 200.00 
  50P 53.80 
  100Z 200.00 
  50VZ 42.60 
  100P 201.70 
NOVÁKOVÁ Kamila 50Z 43.30 
  100PZ 135.70 
  100VZ 126.70 
  50M 43.30 
  100Z 137.80 
  50VZ 38.20 
VÁŇOVÁ Kateřina 50Z 42.40 
  100PZ 133.10 
  50P 50.10 
  50M 41.50 
  100Z 132.00 
  100P 149.80 
VOJTĚCHOVÁ Kateřina 50Z 59.40 
  100PZ 208.90 
  100VZ 203.70 
  50M 100.10 
  50VZ 54.90 
  100P 203.50 
VOJTOVÁ Veronika 50Z 47.50 
  50P 54.20 
  100VZ 135.20 
  50M 51.10 
  100Z 146.10 
  100P 154.60 

Cena TJ Bižuterie a města Jablonce n.N.

Rozplavání začíná v 8:30 hod. závody od 9:15 hod. Tuto skupinu povede Tomáš Brtník.

Přijatí a jejich disciplíny:

BRTNÍK Tomáš 10. 50VZ 00:25,00
HLAVÁČEK Jan 02. 100PZ 01:19,20
  06. 100P 01:30,70
  10. 50VZ 00:29,90
  15. 100VZ 01:07,10
  19. 100Z 01:22,60
  23. 100M 01:31,70
MATĚJKOVÁ Barbora 04. 50VZ 00:33,70
  08. 100Z 01:29,40
  14. 200VZ 02:36,60
  17. 100PZ 01:27,70
  21. 100P 01:34,10
MOSTKOVÁ Viktorie 03. 50VZ 00:31,90
  07. 50Z 00:38,80
  11. 50M 00:36,30
  16. 100PZ 01:21,30
  20. 50P 00:44,70
PĚTÍKOVÁ Barbora 04. 50VZ 00:37,60
  12. 100M 01:29,00
  14. 200VZ 02:59,00
  17. 100PZ 01:41,10
  24. 100VZ 01:22,00
ŠPAČKOVÁ Michaela 03. 50VZ 00:42,00
  07. 50Z 00:52,50
  11. 50M 00:49,00
  16. 100PZ 01:49,60
  20. 50P 00:49,50

VOJTOVÁ Dominika

03. 50VZ 00:40,80
  07. 50Z 00:47,70
  11. 50M 00:48,20
  16. 100PZ 01:43,10
  20. 50P 00:56,50

Kraulařský víceboj Louny

Rozplavání začíná v 8.00, závody budou zahájeny v 9.00. S touto skupinkou pojede Michal Svoboda. 

Přijatí a jejich disciplíny:

Svobodová Michaela 50 VZ ženy 29.80
  400 VZ ženy 04:56.70
  100 VZ ženy 01:05.10
  200 VZ ženy 02:20.70
Zelenka Vincent 400 VZ muži 06:10.00
  100 VZ muži 01:13.40
  200 VZ muži 03:19.50
  50 VZ muži 32.70

   

Město Kralupy